Ikona gotowe produkty

JESTEŚ DYSTRYBUTOREM I SZUKASZ GOTOWYCH PRODUKTÓW DO WPROWADZENIA NA SWÓJ RYNEK?

Zobacz katalog
Ikona własna marka

SZUKASZ NOWOCZESNYCH PRODUKTÓW W FORMULE PRIVATE LABEL LUB CHCESZ STWORZYĆ PRODUKTY POD SWOJĄ MARKĄ?

Poznaj naszą ofertę
Ikona produkcja kontraktowa

SZUKASZ ZAUFANEGO PRODUCENTA KONTRAKTOWEGO DLA SWOICH PRODUKTÓW?

Poznaj nasze możliwości

O firmie Exim Pharma

Firma Exim Pharma świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji kontraktowej suplementów diety, wyrobów medycznych, odżywek i różnego typu preparatów dla zwierząt. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo m.in. probiotyki w kroplach i kapsułkach.

Na bieżąco reagujemy na potrzeby rynku i rozszerzamy naszą ofertę o coraz nowsze produkty. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz zespołem doświadczonych pracowników, którzy przygotowują wyroby według indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Produkcja kontraktowa jest rozwiązaniem, dzięki któremu mogą Państwo wprowadzić nowy produkt pod własną marką, przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. Zobacz więcej informacji

Sukces na wyciągnięcie ręki!

Produkcja probiotyków i innych wyrobów może być prowadzona na podstawie receptur dostarczonych przez Klientów lub w oparciu o nasze własne sprawdzone formuły. Utrzymujemy najwyższe standardy wytwórcze, wskutek czego przygotowane przez nas wyroby spełniają rygorystyczne normy krajowe i europejskie. Produkcja kontraktowa to rozwiązanie, dzięki któremu otrzymają Państwo gotowy produkt stworzony przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowców. Dbamy o kompleksową obsługę naszych Klientów, dlatego też oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji dla Głównej Inspekcji Sanitarnej lub Inspekcji Weterynarii. Sukces nowego produktu zależy nie tylko od jego składu, ale również atrakcyjnego projektu graficznego. Na Państwa życzenie możemy opracować projekt graficzny, dzięki któremu dany produkt wyróżni się na tle konkurencji.

 

Wysokie standardy

Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wykorzystujących węgiel aktywny, lecz z powodzeniem wytwarzamy inne preparaty o różnej formie i konsystencji (m.in. kapsułki twarde i miękkie). Pragniemy znaleźć się w czołówce europejskich firm farmaceutycznych. Klientom możemy zaoferować wyroby zadowalające jakościowo, innowacyjne i bezpieczne. Produkcja suplementów diety to zadanie wymagające precyzji, rzetelności i zastosowania wyselekcjonowanych surowców. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Exim Pharma. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości.

przedstawiciel

Masz pytania?

Nasz doradca klienta pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Potrzebujesz więcej informacji o procesie technologicznym lub nie wiesz jaki rodzaj współpracy wybrać?
Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś. Pracujemy w godz. 9:00 – 16:00.

Umów się z naszym przedstawicielem

Zadzwoń i umów się na spotkanie 531 000 277, napisz na adres office@eximpharma.eu lub skorzystaj z formularza online